Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

WinZip 21.5 Build 12480

polecany
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 6 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 69.27 MB
  • Pobrano: 45412
  • Pobierz plik

Opis WinZip 21.5 Build 12480

WinZip to jeden z najpopularniejszych programów do przeglądania, kompresji i dekompresji plików. Za jego pomocą możemy spakować wiele plików w jedno archiwum, jak również sprawdzić zawartość dowolnej paczki, a następnie wyodrębnić tylko wybrane pliki.
Program WinZip to idealne rozwiązanie zarówno do rozwiązań domowych, jak również do wielu zastosowań w firmie. W najnowszej wersji znajdziemy między innymi odświeżony interfejs na wzór tego zastosowanego w pakiecie Microsoft Office, jednak dla miłośników tradycyjnego wyglądu przygotowano możliwość powrotu do standardowego menu z paskiem narzędziowym.
Do głównych cech programu WinZip należy zaliczyć między innymi możliwość tworzenia archiwów w takich formatach, jak ZIP, ZIPX, LHA. Jeśli chodzi o otwieranie i rozpakowywanie, narzędzie poradzi sobie z takimi formatami, jak ZIP, ZIPX, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO etc. Do wielu funkcji można zaliczyć również umiejętność nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray oraz wysyłania plików za pomocą poczty elektronicznej.
Program posiada również wbudowanego klienta FTP oraz możliwość tworzenia listy ulubionych folderów użytkownika. Nie zabrakło również podglądu danych archiwalnych z uwzględnieniem informacji na temat oryginalnego i skompresowanego rozmiaru, całkowitej liczby plików, lokalizacji na dysku itp. Program WinZip dysponuje także rozbudowaną funkcjonalnością w zakresie zarządzania zawartością archiwów.
Możemy między innymi dodawać pliki do archiwum, wczytywać obraz z kamery internetowej, wyświetlać pliki w przeglądarce, zmieniać nazwy, tworzyć dodatkowe katalogi, dołączać komentarze itp. Narzędzie wyświetla także szczegółowe informacje na temat plików w archiwach: typ, data, nazwa, rozmiar, ratio kompresji, atrybuty, szyfrowanie itd. Podczas dodawania zdjęć, program może automatycznie zmieniać ich rozdzielczość, dodawać znaki wodne, konwertować do innego formatu lub bezpośrednio do pliku PDF.
W najnowszej wersji programu WinZip pojawiło się także wsparcie dla coraz popularniejszych usług dysków w chmurze, takich jak Dropbox, Google Dysk, SkuDrive, Sugarsync czy ZipShare oraz możliwość współdzielenia plików na portalach społecznościowych, takich jak Twitter, LinkedIn oraz Facebook. Warto również wspomnieć o możliwości tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem filtrów wykluczających lub włączających pliki, w technologii przyrostowej, różnicowej lub pełnej, a także z zabezpieczaniem za pomocą hasła. 
Użytkownicy mogą pracować w dwóch trybach – klasycznym lub eksplorującym. Nie zabrakło także wielu opcji konfiguracyjnych z możliwością zmiany wyglądu za pomocą skórek oraz integracją z systemem Windows na czele. Początkujący użytkownicy mogą także skorzystać z bardzo obszernej dokumentacji, w skład której wchodzi poradnik, instrukcja obsługi oraz wskazówki dotyczące ciekawych funkcji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór