Home Szkoła i Edukacja Dla rodzica i ucznia Podanie o skreślenie z listy studentów wzór
Promocja!

Podanie o skreślenie z listy studentów wzór

15,00 

Opis dokumentu

Odpłatne studia wiążą się z obowiązkiem uiszczenia czesnego. Opłaty za studia mogą być naliczane przez uczelnie do czasu formalnego rozwiązania umowy o kształcenie. Jeśli więc student podejmuje decyzję o rezygnacji z dalszej edukacji, powinien udać się na uczelnie i we właściwym dziekanacie złożyć podanie o wykreślenie z listy studentów.

Wyjaśnię, że samo porzucenie nauki, brak udziału w kolejnych zajęciach, czy też niezaliczenie semestru nie zwalnia studenta z obowiązku wypełniania warunków umowy o kształcenie, chyba że otrzymał on decyzję uczelni o skreśleniu z listy studentów.

Z uwagi na powyższe, dopiero po złożeniu pisma o rezygnacji z dalszej nauki na uczelni i otrzymaniu informacji zwrotnej, były student może mieć pewność, że dalsze opłaty nie będą naliczane.

Natomiast w sytuacji, gdy podanie o wykreślenie z listy studentów zostało złożone, a uczelnia nie udzieliła odpowiedzi, należy podjąć kontakt z dziekanatem celem upewnienia się, że opłaty związane z czesnym za studia nie są nadal naliczane.

Podobne wzory pism:

Opinie o dokumencie (0)

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o skreślenie z listy studentów wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.