Home Różne wzory pism Skarga do rektora – wzór

Skarga do rektora – wzór

15,00 

Kategoria:

Opis dokumentu

Zgodnie z wymaganiami PKA, czyli Polskiej Komisji Akredytacyjnej zajmującej się ocenianiem jakości kształcenia na polskich uczelniach publicznych i niepublicznych działających w polskim systemie szkolnictwa wyższego w każdej uczelni powinien funkcjonować system skarg i wniosków.

Z uwagi na powyższe każdy niezadowolony z zachowania wykładowców lub innych pracowników uczelni student może złożyć skargę. Przedmiotem skargi mogą być również zarzuty do poziomu nauczania, czy nierównego traktowania słuchaczy. W takim przypadku pomocnym może okazać się przygotowana przez nas skarga do rektora.

Przygotowany przez nas formularz można z łatwością dostosować do danej sytuacji, a następnie złożyć osobiście we właściwym dziekanacie uczelni. Odpowiednio przygotowana skarga do rektora może zostać złożona elektronicznie (jeśli uczelnia przyjmuje taką formę wymiany informacji) lub przesłana do rektora listem poleconym.

W każdym przypadku składający skargę student powinien zadbać o zachowanie potwierdzenie złożenia, bądź przesłania skargi.

Podobne wzory pism:

Opinie o dokumencie (0)

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarga do rektora – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.