TOP 3, czyli najpopularniejsze tytuły na Nintendo Switch

Hybrydowa konsola to przepustka do świata gier. Ceny tytułów dedykowanych Nintendo Switch wahają się w granicach 250 zł. To niewiele, zwłaszcza że wśród nich triumfy wciąż święcą klasyki. To dla nich warto przetestować konsolę.

Nintendo Switch jest kompatybilna z użytkownikiem

nintendo-switch

Nintendo Switch to pierwsza na rynku gamingowym konsola hybrydowa. Połączenie funkcji stacjonarnej (umożliwiającej podłączenie sprzętu do TV) i przenośnej sprawia, że urządzenie jest w pełni kompatybilne z użytkownikiem i dopasowuje się do bieżących potrzeb gracza.

Zgodność z konsolą potwierdzisz, wypożyczając ją w Plenti. Dodatkowo, wybierając tytuły na Nintendo Switch, wejdziesz w świat nowych przygód.

TOP 3, czyli w co zagrasz z Nintendo

Jakie tytuły powstały dla Nintendo Switch? Okazuje się, że klasyka wciąż jest na topie!

1. Fikcyjnego hydraulika Mario znają wszyscy. Gra platformowa, stworzona na Nintendo Switch to rozrywka, która łączy pokolenia. Wchodząc w posiadanie konsoli, wchodzisz w wirtualny świat przygód i działasz w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami – grasz w golfa, bierzesz udział w misji ratunkowej, a z Mario Kart 8 ścigasz się nawet z ósemką znajomych!

2. Pokemon, czyli seria gier opracowanych przez Game Freak i wydanych przez Nintendo Switch, to zaproszenie do ekscytującej rzeczywistości wirtualnej. Zwiedzisz ją, podróżując z trójwymiarowym stworkiem Pickachu. Akcja Pokemonów jest ulokowana w różnych krainach, łączy je jedno – rzeczywisty rozmiar, prawdziwej wielkości Pokemony i żywe krajobrazy.

3. Legendy Zeldy, a wśród nich najlepsza gra z 2017 roku wirtualna przygoda, którą mogą przeżyć właściciele Nintendo Switch. Seria niemal w całości dedykowana hybrydowej konsoli, to udana kompilacja cech gry akcji, przygodowej, logicznej i fabularnej.

Od wynajmu do zakupu – jak przetestować Nintendo Switch?

Nintendo Switch to konsola, którą doceniają fani i zaawansowani gamingowcy. Niektórzy są zdania, że jest odpowiednia wyłącznie jako druga konsola lub uzupełnienie PC. Decyzji zakupowej nie musisz podejmować od razu. Uzupełnij reserch teoretyczny, praktycznym testem i wejdź w świat gier Nintendo na własnych zasadach, wypożyczając konsolę w Plenti.

Jak przetestować Nintendo Switch? Aktywuj aplikację lub zarejestruj się bezpośrednio na stronie, wybierz konsolę i zdecyduj, w jaki sposób chcesz odebrać sprzęt.

Najnowsze artykuły

A może zainteresuje Cię: