Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Gry Logiczne

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

2010 Puzzle

Gra sprawdzi Twoje umiejętności, kliknij na dane zdjęcie do wymiany i zrób to tak by wyrównać trzy lub więcej obrazów podbnych wzdłuż kierunku pionowego lub poziomego.Wykorzystaj swoje umiejętności obserwacji, dzięki czemu można uzyskać wysoki wynik. Możesz skorzystać z podpowiedzi...

*** Freeware 1015

2D Puzzle 1.1

Czy wszystkie elementy pasują do siebie ?Powinny, ale to trudniejsze niż się wydaje. Postaraj się i zrób to ! 

*** Freeware 445

3 Line Riddle

Podziel obiekty poprzez rysowanie prostych linii wq danego schematuCzy można ukończyć wszystkie poziomy w grze? 

*** Freeware 198

Aces Up Solitaire 1.1.0

W tej grze musisz usunąć wszystkie karty, aż do asów. Asy są najwyższą pozycję kart. Podczas jednej z kolumn się puste, można kliknąć, aby przenieść górną kartę z innej kolumny na swoje miejsce.

*** Freeware 262

Adventure Match 1.0

Tą uroczą grą będzie można rozkoszować się na długie godziny! Wybierz jedną z czterech gier logicznych! Podczas meczu możesz zarabiać magiczne prezenty ,różdżki lub premie diamenty. 

*** Freeware 880

Alpha and Omega - Spot the Difference

Określ różnice i kliknij w nią, aby potwierdzić. Otrzymasz 50 punktów za każde poprawne kliknięcie i za każdy zły ruch tracisz 10 punktów.Czy możesz odnaleźć je wszystkie? 

*** Freeware 361

Angel Escape 2

Wyobraź sobie, jak to będzie, jeśli stanie się częścią w bajce, gdy tylko ją przeczytać! Aby wydostać się z iluzji świata, do rzeczywistości, trzeba zwolnić wróżki w tej opowieści. Czy można odnaleźć drogę do domu? 

*** Freeware 421

Angry Birds Chrome pełna wersja

Angry Birds Chrome to przeglądarkowa wersja kultowej gry Angry Birds, dostępna w pełnej wersji w trybie online. Zasady rozgrywki oraz wszystkie misje i tryby są niezmienione względem oryginalnej, pierwszej części Angry Birds. Mamy tu do czynienia z tytułem logiczno – zręcznościowym...

***** Free to Play 138

Aqua Store

Montaż wszystkich części rurociągu w taki sposób, żeby podłączyć je do głownego zbiornika - to twój główny cel.Wykonaj zadanie w terminie i w jak najszybszym czasie.

**** Freeware 382

Aqua World

Klikaj na grupy klocków tego samego koloru, aby zniknęły. Im więcej klocków usniesz , tym więcej punktów otrzymasz. 

*** Freeware 433

Arithmetic Game 1.1.0

To kolejna gra matematyczna.W tej grze musisz wypełnić równanie wybierając wypełnienie pustego meijsca z siatki z numerami. 

*** Freeware 127

Astro Boy Similarities

Określ różnice i kliknij w nią, aby potwierdzić. Otrzymasz 50 punktów za każde poprawne kliknięcie i za każdy zły ruch tracisz 10 punktów.Czy możesz odnaleźć je wszystkie?  

**** Freeware 294

Audio Editing Studio Escape

Podczas oczekiwania na dyrektora muzycznego do spraw bezpieczeństwa w studiu czeka na ciebie kilka przykrych niespodzianek.Czy uda Ci się znaleźć wyjśćie ?

**** Freeware 118

Avatar Find the Numbers

Analizowanie mocy obserwacji przez mieszania liczb.Za każde dokładne kliknięcie otrzymują państwo dodatkowe punkty.  

*** Freeware 168

Baccarat Today 1.20

Baccarat jest symulacją gry karciane.Ma ładne czerwone interfejs "Historia" funkcji w prawym górnym rogu ekranu. Maksymalna stawka w grze jest 100 a minimalna to 1. Spróbuj szczęścia już teraz! 

*** Freeware 73

Balancing Gold

Ta gra to próba  pomiaru wagi  bez większej różnicy. Czy możesz powiedzieć, prawidłową wagę? 

*** Freeware 115

Battleship 1.1.0

Celemm gry jest zatopienie wszystkich statków wroga. Ty i komputer najpierw rozkłądacie statki na danym obszarze , apotem próbujecie  na przemian w nie trafić.

*** Freeware 346

Bed Room Find the Alphabets

Analizowanie mocy obserwacji przez mieszania alfabetu.Za każde dokładne kliknięcie otrzymują państwo dodatkowe punkty.  

**** Freeware 99

Bee Server

Pomóż pszczołom napełnić kubki z miodem. Kiedy kubek się napełni , przenieść go na odpowiednią gałąź.Czy myślisz, że możesz uzyskać najwyższy wynik? 

*** Freeware 166

Beowulf - Find the Numbers

Analizowanie mocy obserwacji przez mieszania liczb.Za każde dokładne kliknięcie otrzymują państwo dodatkowe punkty.

*** Freeware 82

Black Vs White

Używaj 1-4 do zmiany broni.Nie masz atm zdrowia, ale gra nadal może okazać się przynoszącą niezły ubaw.

*** Freeware 82

Blind Spot 1.1.0

W tej grze będzie kilka kształtów, które pojawiają się na ekranie. Należy pamiętać, stanowisko kształtów zanim znikną, potem, trzeba kliknąć na pierwotnej pozycji kształtów, aby je odsłonić. 

*** Freeware 120

Blockade

Każdy gracz rozpoczyna z dwoma pionkami na wyznaczonym miejsscu.Każdy z was ma (zazwyczaj) dziesięć niebieskich ściany i dziesięć zielonych ścian, które mieszczą się w szczelinach między kwadratowymi siatkami.Tura gracza składa się z ruchu swoim pionkiem oraz umeiszczenie ścianki.

*** Freeware 104

Blockage

 Ustaw ścieżkę Nickowi poprzez układanie czerwonych bloków w odpowiedni sposób.Upewnij się , że układasz wszystko w odpowiednie miejsca.

*** Freeware 82

Boat Balancing

W tej grze obsługujesz swoistego rodzaju wagę , na której musisz tak ustawić skrzynie by ciężary się zrównoważyłt.Właśnie wtedy przejdziesz do następnego etapu.Trenuj swoje umiejętności matematyczne.. 

*** Freeware 139

Najlepszy wybór