Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Cypheros TS-Doctor 2.0.98

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 58.69 MB
  • Pobrano: 45
  • Pobierz plik

Opis Cypheros TS-Doctor 2.0.98

Cypheros TS-Doctor to proste w obsłudze i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do przerabiania, edycji i naprawy materiałów wideo pochodzących z nagrywarek, telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych oraz antenowych.
Program Cypheros TS-Doctor obsługuje większość oferowanych obecnie standardów telewizyjnych, takich jak DVB-S, DVB-C oraz DVB-T. Do dyspozycji użytkowników oddano imponującą ilość ciekawych funkcji. Przykładem może być moduł, za pomocą którego wykadrujemy posiadany materiał wideo, usuniemy zbędne reklamy dzięki zastosowanej funkcji wykrywania reklam, jak również sprawdzimy nagrany plik pod kątem błędów i niedoskonałości. Mowa o takich problemach, jak brak synchronizacji dźwięku z obrazem, co znacząco utrudnia oglądanie materiału na zewnętrznych urządzeniach, tj odtwarzacze, smartfony itp.
Opisywane narzędzie bardzo sprawnie współpracuje z materiałami w wysokich rozdzielczościach. Ponadto mamy możliwość konwertowania materiałów pomiędzy wieloma formatami bez utraty jakości obrazu i dźwięku. Oczywiście Cypheros TS-Doctor sprawdzi się również w przypadku edycji wideo pochodzących z innych źródeł, na przykład aparatów cyfrowych, kamer, smartfonów itp. Reasumując, program poradzi sobie z obsługą takich transmisji, jak: DVB, ATSC, HD-TV, SD-TV, DVB-Radio oraz AVCHD.
Warto również wspomnieć o formatach wyjścia. Program poradzi sobie z plikami TS, M2TS, M2T, MTS, DVR, TS4, REC, TP, TP0, TRP i UVM, natomiast formatami wyjściowymi są: TS, DVR, Enigma TS, MKV, M2TS, AVCHD, Blu-ray i SRT. Należy pamiętać, że program udostępniany jest na mocy licencji próbnej, która pozwala na korzystanie przez okres 30 dni od momentu instalacji. Polski język interfejsu dostępny jest z poziomu konfiguracji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór