Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

CCleaner Cloud 1.1.0 Build 1494

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 5.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 5.66 MB
  • Pobrano: 357
  • Pobierz plik

Opis CCleaner Cloud 1.1.0 Build 1494

CCleaner Cloud to wirtualna odmiana niezwykle popularnego narzędzia umożliwiającego zdalne zarządzanie komputerami. Oczywiście oprócz tego możemy czyścić swoje komputery ze zbędnych danych, programów, śmieci, historii wyszukiwania itp. Program synchronizuje wszystkie dane z kontem internetowym oferując dostęp do wszystkich usług z poziomu wyszukiwarki. Darmowa wersja usługi pozwala zarządzać trzema komputerami jednocześnie.
Po zainstalowaniu usługi należy zalogować się na konto CCleaner Cloud za pomocą swoich danych, tj. adresu mail oraz hasła. I w tym momencie kończy się podstawowa konfiguracja narzędzia. Już po chwili program przechodzi do działania w tle nie angażując uwagi użytkownika oraz zasobów systemowych. Aby zmienić więcej ustawień, należy zalogować się na specjalnej stronie przygotowanej przez twórców. Tam również możemy zaplanować zadania, sprawdzić statystyki itp. 
Podobnie jak tradycyjna wersja oprogramowania, tak samo tutaj możemy usuwać zbędne dane tymczasowe gromadzone na przykład podczas przeglądania internetu. Oprócz tego możemy zarządzać autostartem, czyli programami, które uruchamiają się wraz ze startem systemu operacyjnego. Możemy również sprawdzić, jakie procesy są aktualnie uruchomione, jak również zainstalować niezbędne aktualizacje systemowe lub dodatkowe oprogramowanie. 
Na uwagę zasługuje również możliwość wykonania defragmentację za pomocą modułu Defraggler, możemy również sprawdzić aktualne obciążenie procesora (i poszczególnych rdzeni), jak również pamięci operacyjnej, dysku oraz sieci. CCleaner Cloud w darmowej wersji pozwala kontrolować do trzech komputerów, jednak istnieje możliwość wykupienia abonamentu rozszerzonego. 

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór